Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Придбати продукцію в нашому магазині можно 24/7, оформивши замовлення на сайті.
  • Обробка, відправлення й прийом замовлень по телефону здійснюється з пн-пт з 9.00 до 18.00

SECRET LIFE (догляд за шкірою рук та ніг)

Фільтр
Призначення
Код товару: 4815412000526
100.00грн.
Призначений для салонного догляду за шкірою рук і ніг. Синергетична дія активних компонентів забезпечує моментальне пом'якшення (навіть дуже сухої шкіри), тривале зволоження та надійний захист від несприятливого впливу навколишнього середовища. Надає..
Код товару: 4815412000540
80.00грн.
Багатофункціональний крем для догляду за шкірою рук і нігтями забезпечує ефективне пом'якшення (карбамід), тривале зволоження (масло ши, кокоса, сої) та надійний захист (пасифлора, алое, шавлія) від несприятливого впливу навколишнього середовища. Спр..
Код товару: 4815412000533
80.00грн.
Багатофункціональний крем для догляду за шкірою ніг забезпечує ефективне пом'якшення (карбамід), тривале зволоження (масло конопель, кокоса, сої) та надійний захист (шавлія, імбир, лимон). Сприяє розм'якшенню загрубілої шкіри стоп і перешкоджає утвор..
Код товару: 4815412000588
90.00грн.
Природний вулканічний скраб для ніжного додаткового догляду за шкірою рук та ніг. Ефективно відлущує ороговілі клітини епідермісу, шліфує шкіру, надає їй м'якість та гладкість. Завдяки ніжній консистенції скрабу проводити процедуру приємно та комфорт..
SECRET LIFE (догляд за шкірою рук та ніг)

Багатофункціональний крем для догляду за шкірою рук і нігтями забезпечує ефективне пом'якшення (карбамід), тривале зволоження (масло ши, кокоса, сої) та надійний захист (пасифлора, алое, шавлія) від несприятливого впливу навколишнього середовища. Сприяє зміцненню нігтьової пластини. Надає рукам доглянутого та красивого вигляду.


Призначений для салонного догляду за шкірою рук і ніг. Синергетична дія активних компонентів забезпечує моментальне пом'якшення (навіть дуже сухої шкіри), тривале зволоження та надійний захист від несприятливого впливу навколишнього середовища. Надає рукам довгий час доглянутий вигляд.


Багатофункціональний крем для догляду за шкірою ніг забезпечує ефективне пом'якшення (карбамід), тривале зволоження (масло конопель, кокоса, сої) та надійний захист (шавлія, імбир, лимон). Сприяє розм'якшенню загрубілої шкіри стоп і перешкоджає утворенню мікротріщин та мозолів.


Природний вулканічний скраб для ніжного додаткового догляду за шкірою рук та ніг. Ефективно відлущує ороговілі клітини епідермісу, шліфує шкіру, надає їй м'якість та гладкість. Завдяки ніжній консистенції скрабу проводити процедуру приємно та комфортно. Масло кокосу та вітамін Е додатково доглядають за шкірою, надаючи їй м'якість.