Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Придбати продукцію в нашому магазині можно 24/7, оформивши замовлення на сайті.
  • Обробка, відправлення й прийом замовлень по телефону здійснюється з пн-пт з 9.00 до 18.00

засоби для інтимної гігієни

Фільтр
Призначення
Код товару: 4815412003398
100.00грн.
Ніжна формула гель-крему спеціально розроблена для дбайливого очищення та догляду за чутливою шкірою інтимних зон. Його м'яка текстура бореться із сухістю та дискомфортом, надає відчуття свіжості та нормалізує природний pH-баланс.Натуральний комплекс..
Код товару: 4815412003381
100.00грн.
Описание продуктаМ'яка та делікатна формула гелю призначена для ефективної підтримки чистоти та здоров'я інтимних зон. Ніжна текстура гелю на весь день створює почуття свіжості та комфорту, зберігаючи природний кислотно-лужний баланс (рН).Активний ко..
Код товару: 4815412003404
120.00грн.
Спеціальна повітряна пінка забезпечує м'яке та ніжне очищення в комплексі з делікатним доглядом за найніжнішою та особливо чутливою шкірою інтимних зон. Нормалізує та підтримує природний рівень рН, захищає шкіру від бактерій, нейтралізує запах, залиш..
засоби для інтимної гігієни

Ніжна формула гель-крему спеціально розроблена для дбайливого очищення та догляду за чутливою шкірою інтимних зон. Його м'яка текстура бореться із сухістю та дискомфортом, надає відчуття свіжості та нормалізує природний pH-баланс.
Натуральний комплекс YOGURTENЕ BALANCE зволожує та живить, запобігає свербінню, сприяє підтримці природної мікрофлори.
Екстракти ромашки та череди завдяки високому вмісту каротину та дубильних речовин, мають антибактеріальну, пом'якшувальну та зволожуючу дію.
D-пантенол, володіючи високою гідрофільністю, забезпечує тривале та ефективне зволоження, миттєво заспокоює шкіру інтимних зон.