Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Придбати продукцію в нашому магазині можно 24/7, оформивши замовлення на сайті.
  • Обробка, відправлення й прийом замовлень по телефону здійснюється з пн-пт з 9.00 до 18.00

12 Premium Peptides МІКРОПЛАСТИКА ОБЛИЧЧЯ

Фільтр
Бренд
Призначення
Код товару: 4810153027887
90.00грн.
Забезпечує збалансоване зволоження шкіри• Стимулює і нормалізує клітинне дихання• Сприяє ультрапронікновенію засобів подальшого догляду Ідеальний засіб для ревіталізірующего догляду за шкірою: глибоко тонізує, зволожує і оновлює шкіру, забезпечу..
Код товару: 4810153027962
100.00грн.
Маска-коректор є ювелірним симбіозом технологій і компонентів останнього покоління і дозволяє перетворити шкіру всього за кілька застосувань, створюючи ефект «нової» - красивою, молодою, здоровою і яскравої шкіри. При нанесенні препарату на обли..
Код товару: 4810153027955
200.00грн.
Сироватка-контур розроблена для посиленого догляду за ніжною і чутливою шкірою навколо очей і губ. Високотехнологічна система 12 преміум-пептидів Complex Active + забезпечує шкірі неперевершений омолоджуючий ефект день за днем: сприяє міорелаксації і..
Код товару: 4810153027948
100.00грн.
Мікрокапсульного сироватка - це унікальний засіб потужної антивікової терапії, що об'єднало в собі новітні омолоджуючі інгредієнти мультіпетідной системи Complex Active +. Завдяки мікрокапсульного технології, молекули 12 преміум-пептидів проникають ч..
Код товару: 4810153027924
160.00грн.
Надзвичайно багата формула нічного крему містить повний спектр антивікових компонентів, які доповнюють і підсилюють дію один одного, для досягнення досконалості шкіри. У нічний час відбувається активна регенерація клітин, посилюється вироблення колаг..
Код товару: 4810153027900
100.00грн.
Інноваційний ремоделирующих пілінг поєднує в собі переваги двох видів ексфоліаціі: • механічна ексфоліація - тануть скрабірующіе частки ніжно відлущують ороговілі клітини і полірують шкіру;• хімічний пілінг - активатор відновлення шкіри з глікол..
Код товару: 4810153027894
90.00грн.
Ідеальний засіб для ревіталізірующего догляду за шкірою: глибоко тонізує, зволожує і оновлює шкіру, забезпечує відчуття дивного комфорту і м'якості. Готує шкіру до нанесення засобів подальшого догляду та значно посилює їх дію. Complex Active +, ..
Код товару: 4810153027931
160.00грн.
Завдяки наявності повного спектру потужних антивікових компонентів багатовекторного дії, крем допомагає помітно омолодити шкіру і істотно підвищити її стійкість до вікових змін, щоб домогтися ефекту неінвазивної мікропластікі особи. Біотехнологі..
Код товару: 4810153027917
160.00грн.
КРЕМ-Prestige з професійними омолоджують компонентами - це справжній прорив в області антивікової косметології.• Забезпечує миттєвий і пролонгований ліфтинг• Підтягує і моделює овал обличчя• Відновлює міжклітинний матрикс• Усуває тьмяний колір обличч..
12 Premium Peptides МІКРОПЛАСТИКА ОБЛИЧЧЯ


Засоби лінії 12 Premium Peptides МІКРОПЛАСТИКА ОБЛИЧЧЯ можна правильно використовувати в косметиці нового покоління, оскільки вони поєднуються в собі передові технології в області естетичної антивікової косметології та потужних інноваційних омолоджуючих компонентів. Завдяки комплексному використанню засобів лінії Ви можете отримати ефект неінвазивної мікропластики обличчя, адже незамінні живильні, відновлюючі та омоложуючі речовини, поступово та непреривно вивільняються, допомагаючи уповільнювати процеси старіння шкіри. Кожа підтягується, розгладжуються дрібні і глибокі морщини, риси обличчя стають більш чіткими і виразними, колір обличчя вирівнюється, стає свіжим, яскравим Виправлення видимих ​​ознак віку відбувається з кожним нанесенням і посилюється при регулярному використанні засобів лінії.

В основі засобів лінії – 12 преміум-пептидів, які утворюють інтелектуальну антивікову систему для вражаючого ефекту омолодження.

Активні омолаживаючі преміум-пептиди Дія
Доведений ефект за 4 тижні
U-Active P&C*Інноваційний комплекс із 6 пептидів для боротьби зі старінням шкіри, який поєднується в двох різних механізмах дії: ·збільшення синтезу власного колагену безпосередньо шкіри; · захист колагену від руйнування. Обидва механізма діє синергетично, дозволяючи забезпечити глобальну та всесторонню мінімізацію морщин і зміцнення овалу обличчя. Є кращою альтернативою коллагеновим ін'єкцією. Також комплексно стимулює синтез еластини та гіалуронової кислоти, зміцнює бар'єрні функції шкіри.
  • Зменшення «гусиных лапок» на 20%
  • Зменшення морщинок під очима на 51%
  • Покращення еластичності шкіри на 46%
  • Покращення шкіри на 67%
Renaissance**
Високоефективний комплекс з 4 пептидів, який покращує біологічну взаємодію між клітинами, вирівнює поверхню шкіри, надає пружність і еластичність, помітно зм’якшує шкіру, робить колір обличчя свіжим і яскравим, значно зменшуючи вікові зміни шкіри.
  • Збільшення пружності шкіри на 38%
  • Покращення гладкості шкіри на 74%
  •  Покращення м'якості шкіри на 76,5%
Matrixyl 3000***Активний комплекс з 2 пептидів, який забезпечує швидкий і стабільний синтез колагену молодості, відновлює цілісність кліткової матриці і буквально «виталкує» внутрішні речовини, зовнішні причини, що приводять до візуального старіння шкіри (морщини, зниження тонусу та еластичності).Зменшення зморшок на 45%

По результатам досліджень компаній: *United Active (Корея), ** Infinitec (Іспанія), ***Sederma (Франція).

Щоденний РАНКОВИЙ ритуал краси

Очищення

Тонізування

Основний догляд за шкірою обличчя й шиї


Основний догляд за шкірою навколо очей та губ

Міцелярний ЕЛіКСИР-ДЕМАКіЯЖ

Ревіталізуючий зволожуючий ТОНІК

КРЕМ-Prestige денний SPF 15

СИВОРОТКА-КОНТУР для шкіри навколо очей і губКРЕМ-Prestige

24 часа

МАСКИ-ПАТЧІ для зони  навколо очейМікрокапсульна СИВОРОТКА


Щоденний вечірний ритуал краси

Очищення


Тонізування


Основний догляд за шкірою обличчя й шиї


Основний догляд за шкірою навколо очей та губ

Міцелярный ЕЛІКСИР-ДЕМАКІЯЖ

Ревіталізуючий зволожуючий ТОНІК

КРЕМ-Prestige нічний

СИВОРОТКА-КОНТУР для шкіри навколо очей та губКРЕМ-Prestige

24 часа
Мікрокапсульна СИВОРОТКА


ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД

1-2 раза на тиждень

ПіЛіНГ для обличчя

МАСКА-КОРЕКТОР для обличчя й шиї