Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Придбати продукцію в нашому магазині можно 24/7, оформивши замовлення на сайті.
  • Обробка, відправлення й прийом замовлень по телефону здійснюється з пн-пт з 9.00 до 18.00

Black Clean(вугільна лінія)

Фільтр
Бренд
Призначення
Код товару: 4810153024480
67.00грн.
Зубна паста з мікрочастинками чорного активованого вугілля та колоїдним сріблом завдяки спеціальним активним компонентам ефективно відбілює зуби, не пошкоджуючи емаль. Надає антибактеріальний захист та попереджає утворення зубного каменю.Активоване в..
Код товару: 4810153024893
60.00грн.
Глибоко маска для обличчя, що очищає, поєднує в собі очищувальну силу чорного активованого бамбукового вугілляі трьох натуральних глин, які, подібно до магніту, витягують забруднення, борються з токсинами іповертають природне сяйво шкіри.Каолін ефект..
Код товару: 4810153022646
80.00грн.
Пінка, що адсорбує, ідеально очищає шкіру, не пересушуючи її, сприяє видаленню чорних точок. Глибоко очищає шкіру та звужує розширені пори. Шкіра залишається чистою та матовою протягом усього дня.Для максимальної ефективності використовуйте інші засо..
Код товару: 4810153023445
20.00грн.
ЗАСТОСУВАННЯ:1. Ретельно очистіть шкіру пінкою для вмивання або милом із водою. Потім змочіть область носа теплою водою. Наносите смужку лише на зволожену чисту шкіру без залишків крему та макіяжу.2. Наклейте смужку блискучою стороною, попередньо зня..
Код товару: 4810153022639
67.00грн.
Зубна паста із частинками чорного активованого вугілля!У давнину красуні "чорнили" зуби вугіллям, щоб очистити їхню відмінність від забруднень. Ця традиція збереглася і до наших днів: сьогодні пасти на основі чорного вугілля бамбукового використовуют..
Код товару: 4810153022660
58.00грн.
Т-зона» Чорна маска-плівка з активованим вугіллям Black CleanМаска-плівка містить активоване чорне вугілля, яке сприяє глибшому очищенню шкіри. Засіб адсорбує та виводить забруднення, токсини, надлишки шкірного жиру. Маска утворює на шкірі легку чорн..
Black Clean(вугільна лінія)

Black Clean

Бамбукове чорне вугілля в народі отримало назву "чорний діамант", завдяки своїм особливим очищаючим і адсорбуючим властивостям. Протягом століть він використовується в медицині та косметології в Єгипті, Індії, Китаї, Японії. Цілющі властивості чорного бамбукового вугілля були описані ще 40-го року до н.е. Гіппократ. Щоб отримати "чорний діамант", відбирають рослини віком від 3 до 5 років, ретельно сортують їх та поміщають у спеціальну піч, де вони прогріваються без доступу кисню. У Стародавньому Китаї бамбук використовувався для упаковки різних сортів чаю: завдяки адсорбуючим властивостям стебел бамбука, чай міг зберігати свої корисні властивості значно довше. Сьогодні чорне бамбукове вугілля — одна з найпопулярніших бьюті-новинок у косметиці. Косметичні засоби з додаванням бамбукового вугілля, подібно до магніту, притягує забруднення, токсини, надлишки шкірного жиру і виводить їх зі шкіри.

У чому секрет бамбукового вугілля? Засоби для шкіри обличчя від чорних крапок з бамбукового вугілля володіють чудовими властивостями, що очищають, усувають чорні точки, глибоко очищаючи пори. Спеціальні засоби для тіла на основі бамбукового вугілля дбайливо відважують відмерлі клітини шкіри, виводять токсини та адсорбують забруднення.