Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Придбати продукцію в нашому магазині можно 24/7, оформивши замовлення на сайті.
  • Обробка, відправлення й прийом замовлень по телефону здійснюється з пн-пт з 9.00 до 18.00

Ideal Whitening Идеальное отбеливание (догляд за обличчям)

Фільтр
Бренд
Призначення
Код товару: 4810153018786
80.00грн.
Інтенсивна сироватка-коректор призначена для освітлення пігментних плям, що з'являються на шкірі в результаті процесу старіння шкіри, впливу ультрафіолетових променів та негативного впливу факторів навколишнього середовища, що провокують пігментацію...
Код товару: 4810153018779
80.00грн.
Відбілююча маска вирівнює колір обличчя і надає шкірі здорового вигляду, освітлює пігментні плями і ластовиння, що є результатом впливу ультрафіолетових променів та негативного впливу факторів навколишнього середовища, що провокують пігментацію. Маск..
Код товару: 4810153018748
100.00грн.
Відбілюючий тонік-пілінг вирівнює колір шкіри та мінімізує появу пігментних плям. Завдяки унікальній технології «розумного» освітлення компоненти глибоко проникають у шкіру та прицільно впливають на ділянки, яким необхідне освітлення. Активний компле..
Код товару: 4810153018762
100.00грн.
Тепер для освітлення темних пігментних плям і ластовиння досить просто нанести нічний відбілюючий крем перед сном. Нічний крем забезпечує активне відбілювання ластовиння і пігментних плям на шкірі під час сну, коли шкіра перебуває у стані спокою та н..
Код товару: 4810153018755
90.00грн.
Денний крем призначений для відбілювання ластовиння та пігментних плям на різних стадіях процесу пігментації шкіри. Крем захищає шкіру від негативного впливу факторів довкілля, які провокують пігментацію. Завдяки унікальній технології «розумного» осв..
Ideal Whitening Идеальное отбеливание (догляд за обличчям)

Ідеальне відбілювання проти ластовиння(веснушки) та пігментних плям

Унікальна технологія «розумного» освітлення шкіри Біла «порцелянова» шкіра, що випромінює сяйво, завжди була предметом гордості і асоціювалася з чистотою, свіжістю, ніжністю, жіночністю. Моду на аристократичну блідість у 16-18 століттях запровадила англійська королева Єлизавета I. Від природи володіючи чудовою світлою шкірою, королева намагалася зберегти досконалість шкіри за допомогою спеціальних засобів для відбілювання – масок, лосьйонів, пудри. Саме в ті часи біла шкіра стала вважатися ознакою аристократизму на противагу засмаглій шкірі селян. Модний тренд на білу фарфорову шкіру ґрунтовно закріпився у сучасному світі. Жінка у будь-якому віці хоче мати світлу та сяючу шкіру. Такі недосконалості шкіри, як ластовиння(веснушки) та пігментні плями, можуть стати проблемою, проте зовсім не обов'язково допускати їх появу або миритися з ними. Лінія «IDEAL WHITENING Ідеальне відбілювання» від Вітекс створена, щоб подарувати Вашій шкірі сяючу білизну.

Нова технологія «розумного» освітлення шкіри активно працює: відбувається визначення пігментованих ділянок, яким необхідне освітлення, та прицільна дія на них. Висока ефективність препаратів доведена: запатентовані компоненти Dermawhite® (натуральний комплекс, що включає екстракт листя Вальтерії Індійської, лимонну та ферулову кислоту) та LumiskinTM (в основі - унікальний компонент, що отримується з кори чилійського дерева Больдо), доповнюють та посилюють дію один одного:

  • освітлюється тон шкіри на 71%**
  • зменшується гіперпігментація на 54% **
  • вирівнюється колір обличчя на 65% **
  • шкіра стає більш яскравою та сяючою на 74%** **
  • видимий результат вже через 30 днів застосування, ефективність доведена компанією Sederma (Франція)

День за днем ​​пігментні плями і ластовиння(веснушки) стають менш помітними, тон шкіри - вирівнюється, шкіра стає яскравою і сяючою. Ефективні компоненти та посилені формули:

Dermawhite® ефективно відбілює шкіру та знижує пігментацію

LumiskinTM дозволяє досягти значного відбілюючого ефекту, різко знижуючи синтез меланіну в клітинах шкіри

Молочна кислота усуває ороговілі клітини та відновлює захисну функцію шкіри

Натуральний рослинний екстракт мучниці знижує вироблення в клітинах шкіри меланіну, надлишок якого викликає утворення пігментних плям і ластовиння УФ-фільтри блокують ультрафіолетові промені, що викликають пігментацію

Рисова пудра очищає пори, виводить шкідливі речовини

ПОДАРУЙ СВОЇЙ ШКІРИ ІДЕАЛЬНЕ ВІДБІЛЕННЯ І СЯЙВО! Важливо: Якщо Ви схильні до появи ластовиння та пігментних плям, потрібно ретельно захищати свою шкіру від УФ-променів. Застосовувати сонцезахисні засоби та креми з УФ-фільтром потрібно вже починаючи з весни, коли сонце стає активнішим. У літню пору наносите на відкриті ділянки тіла засіб з УФ-фільтром за годину до виходу на вулицю.