Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Придбати продукцію в нашому магазині можно 24/7, оформивши замовлення на сайті.
  • Обробка, відправлення й прийом замовлень по телефону здійснюється з пн-пт з 9.00 до 18.00

Perfect City Skin(досконала шкіра в умовах міста)

Фільтр
Бренд
Призначення
Код товару: 4810153026491
90.00грн.
видалення макіяжу одним дотиком;- звуження розширених пір;- Антиоксидантна дія.Міцелярна вода дозволяє легко та швидко видалити забруднення та макіяж, дарує природне та бажане відчуття незвичайної чистоти та свіжості. Високотехнологічний комплекс Pro..
Код товару: 4810153026514
60.00грн.
інтенсивне зволоження та тонізування;- Захист шкіри від забруднень;- Антиоксидантна дія.Гіалуроновий Fresh-тонік допоможе миттєво повернути свіжість, яскравість та сяйво шкіри, стомленої ритмом великого міста. Унікальна формула з активним комплексом ..
Код товару: 4810153026460
100.00грн.
з активатором відновлення- Виведення токсинів;- Заповнення зморшок;- Вирівнювання шкіри.Ніч – це час, коли шкіра може повноцінно відновитись після негативного впливу міських забруднень та стресу. Багата формула крему, насичена максимально активними к..
Код товару: 4810153026453
100.00грн.
з комплексом захисту шкіри від негативного впливу:- ультрафіолету та випромінювань;- забрудненого повітря;- недосипання та стресу.Високотехнологічна формула крему розроблена для збереження молодості шкіри у складних умовах сучасного життя міста. Інно..
Код товару: 4810153026521
70.00грн.
виведення токсинів та вільних радикалів;- запобігання передчасному старінню;- багаторівневе зволоження та оновлення;- усунення слідів стресу та втоми.Маску-желе необхідно використовувати у випадку, якщо Ваша шкіра:- виглядає тьмяною та зневодненою;- ..
Perfect City Skin(досконала шкіра в умовах міста)

Лінія Perfect City Skin Ідеальна шкіра в умовах міста від ВІТЕКС розроблена спеціально для міських мешканок, які ведуть активний спосіб життя і при цьому хочуть завжди виглядати бездоганно!

Головні активні компоненти:


  • Pronalen Biо створює на шкірі захисну матрицю, яка буквально відштовхує забруднення, випромінювання та вільні радикали, не даючи їм негативно впливати на шкіру. Нейтралізує побічну дію, яку неспокійний спосіб життя у місті надає на колаген, ламінін, тенасцин тощо.
  • PHYCOCORAIL захищає шкіру від усіх видів випромінювань (UVA-UVB, VIS, IR-A, HEV), утворюючи на шкіру невидиму захисну вуаль. Підвищує щільність шкіри та зменшує наслідки хронобіологічного старіння.
  • Гіалуронова кислота відіграє важливу роль у біохімічних процесах, відповідає за збереження води в шкірних покривах та її розподіл у тканинах, стимулює синтез колагену, сприяє підтримці пружності та еластичності шкіри.
  • Синергетична дія комплексів Pronalen Biо і PHYCOCORAIL, а також гіалуронової кислоти має на шкіру виражену захисну, відновлюючу, зміцнюючу та омолоджуючу дію.

Максимальний ефект досягається за використання всіх засобів лінії. Очевидно, що правильний дбайливий та регулярний догляд за шкірою у великому місті винятково важливий. Це завдання підвищеної складності, з якою бездоганно справляються засоби лінії Perfect City Skin. Досконала шкіра в умовах міста.