Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Придбати продукцію в нашому магазині можно 24/7, оформивши замовлення на сайті.
  • Обробка, відправлення й прийом замовлень по телефону здійснюється з пн-пт з 9.00 до 18.00

PLEX THERAPY(Шокова терапія для волосся)

Фільтр
Бренд
Призначення
Код товару: 4810153026064
100.00грн.
комплекс активних компонентів:- «запечатує» активні компоненти всередині волосся- зміцнює внутрішній матрикс- підвищує щільність та пружність волосся- Надає шовкову гладкість і діамантовий блиск.Маска-запечатування забезпечує насичений інтенсивний до..
Код товару: 4810153026071
100.00грн.
Сироватка-бондинг – це інноваційний засіб для глибокого відновлення та заповнення волосся на молекулярному рівні, дозволяє зміцнити та відтворити зруйновані мікрозв'язки всередині волосся, надаючи їм силу, міцність та шовкову гладкість. Бондинг техно..
Код товару: 4810153026088
150.00грн.
Принцип дії той же, що й у покрокової програми, хіба що залишати на волоссі його треба лише на 15 хвилин. Відмінний вихід, якщо програма не має часу.Філер Ін'єкція краси для волосся - експрес-засіб, здатний за 15 хвилин перетворити навіть сильно пошк..
Код товару: 4810153026095
100.00грн.
Вже з етапу очищення починається процес відновлення волосся. Шампунь-праймер глибоко очищує волосся. Активні компоненти надають волоссю дивовижну м'якість і гладкість, створюючи ефект шовку, що струмує. Навіть пошкоджене волосся наповнюється силою, с..
PLEX THERAPY(Шокова терапія для волосся)

PLEX THERAPY ШОКОВА ТЕРАПІЯ ПРОГРАМА ГЛИБОКОГО ВІДНОВЛЕННЯ ПОШКОДЖЕНОГО ВОЛОССЯ І ЗАХИСТ ВІД МАЙБУТНІХ ПОШКОДЖЕНЬ
ВІТЕКС представляє інноваційну програму тотального відновлення пошкодженого волосся PLEX THERAPY Шокова терапія. Більше не треба шукати компроміс між бажанням експериментувати та здоров'ям волосся. Технологія PLEX THERAPY відтворює та посилює структурні мікрозв'язки, що з'єднують волокна всередині кожного волосся, покращуючи якість волосся вже після першого застосування та підвищуючи стійкість до майбутніх пошкоджень. Міняйтеся і насолоджуйтесь відновленим і сильним волоссям, як після салону, щодня. Більше ніякого пошкодження волосся – це не революція.


Это – эволюция.Трехэтапная процедура восстановления волос:


2. Экспресс-процедура моментального восстановления волос:PLEX – змінить все! Програма PLEX THERAPY – включає послідовну триетапну процедуру відновлення волосся з накопичувальною довготривалою дією, порівнянну з ефектом салонної процедури, та експрес-процедуру моментального відновлення волосся.

Незмивний подвійний еліксир рекомендується як додатковий догляд як після використання триетапної процедури відновлення волосся, так і після експрес-процедури моментального відновлення волосся.

Програма “PLEX THERAPY. Шокова терапія» РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ, якщо:

- у Вас сухе і ламке волосся з січеними кінчиками;

- Ви часто фарбуєте волосся;

- Ваше волосся втратило блиск і виглядає тьмяним і «втомленим»

- у Вас неслухняне волосся з пористою структурою;

- Ви часто укладаєте волосся феном та/або випрямляєте праскою

 АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ:

БІОМІМЕТИЧНИЙ КЕРАТИН - найдрібніший елемент, що становить структуру натурального волосся глибоко проникає в структурні шари волосся, відтворюючи амінокислотну послідовність протеїнів, цілеспрямовано відновлює і заповнює пошкоджені ділянки, зміцнює кортекс, помітно потовщуючи діаметр кожного волосся.

ГІДРОЛІЗОВАНИЙ КЕРАТИН – відновлює пошкоджені ділянки, потовщує структуру волосся, збільшує міцність та зменшує ламкість волосся.

ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА - глибоко зволожує, надає волоссю м'якість, пружність, еластичність і гладкість, створюючи ефект шовку, що струмує.

ШОВКОВІ АМІНОКИСЛОТИ і КРЕАТИН - зволожують і розгладжують поверхню волосся, обволікаючи волосся невидимою плівкою, надаючи їм сліпучий діамантовий блиск, гладкість і м'якість, полегшують розчісування, зменшують ламкість волосся. ПАНТЕНОЛ - наповнює додатковим об'ємом, збільшуючи щільність і густоту волосся, створює на поверхні волосся додатковий захисний шар, підвищуючи стійкість волосся до термічних та механічних пошкоджень, попереджає появу кінчиків, що січуться. ЦЕРАМІДИ - заповнюють пошкоджені та пористі ділянки, відновлюючи та зміцнюючи волосся зсередини, вирівнюють та розгладжують кутикулу волосся, надаючи волоссю гладкість та пружність.

ОЛІЯ МОНОЇ – забезпечує інтенсивне глибоке харчування та зволоження пасм, попереджає появу кінчиків, що січуться, надає волоссю м'якість, шовковистість і діамантовий блиск.