Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Придбати продукцію в нашому магазині можно 24/7, оформивши замовлення на сайті.
  • Обробка, відправлення й прийом замовлень по телефону здійснюється з пн-пт з 9.00 до 18.00

RETINOL & COLLAGEN meduza(подвійна сила омолодження)

Фільтр
Бренд
Призначення
Код товару: 4810153037275
140.00грн.
Насичена формула крему з «зоряних» компонентів, що омолоджують і розгладжують, комплексно доглядає за зрілою шкірою.Наноретинол стимулює оновлення та регенерацію шкіри, відновлює пружність та еластичність, ефективно зменшує глибокі зморшки та пігмент..
Код товару: 4810153011923
50.00грн.
Ніжний крем надає комплексну омолоджуючу дію на шкіру навколо очей. Завдяки потужному комплексу боротьби зі зморшками Retinol + Mg крем зміцнює структуру шкіри, підвищує її пружність та еластичність, розгладжує та попереджає появу зморшок. НЕ МІСТИТЬ..
Код товару: 4810153037213
80.00грн.
Колагенова міцелярна вода поєднує в собі чудові очищаючі та доглядаючі властивості.Основу формули складають міцели, які подібно до «магніту» моментально притягують забруднення, чудово очищаючи шкіру і видаляючи макіяж без зайвого тертя.Колаген медузи..
Код товару: 4810153037282
100.00грн.
Виняткова маска з ніжною шовковистою текстурою подібно до «кокона» ніжно обволікає шкіру і забезпечують тривимірне розгладжування та підтягування шкіри.Наноретинол допомагає оновити та відновити шкіру, стимулює синтез колагену, зменшує зморшки, покра..
Код товару: 4810153037220
70.00грн.
Розкішний тонік-інтенсив, заснований на компонентах, що омолоджують, огортає шкіру вуаллю свіжості, забезпечує глибоке зволоження і тривале відчуття комфорту. Колаген медузи та блакитний ретинол стимулюють вироблення власного колагену та активне онов..
Код товару: 4810153037268
140.00грн.
Розкішна формула крему поєднала в собі «зоряні» компоненти, що омолоджують і підтягують, які запускають процеси регенерації шкіри і відновлення овалу обличчя.Наноретинол стимулює оновлення клітин, підвищує пружність шкіри, скорочує зморшки та покращу..
RETINOL & COLLAGEN meduza(подвійна сила омолодження)

Подвійна сила омолодження

Наноретинол і колаген медузи доповнюють та посилюють дію один одного: забезпечують тривалий ефект ліфтингу, максимально розгладжують зморшки, вирівнюють колір обличчя та відновлюють здорове сяйво шкіри. Кожен засіб збагачений сильнодіючими зволожуючими компонентами та високоефективними «комплексами молодості», розробленими з урахуванням особливостей шкіри різного віку.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ
Наноретинол
в інкапсульованій формі має високу проникаючу здатність і при нанесенні на шкіру активізується, поступово вивільняючи вітамін А, який проникає у глибокі шари та діє протягом тривалого часу. Запускає процеси відновлення шкіри на клітинному рівні, підвищує пружність та щільність шкіри, розгладжує зморшки, вирівнює колір обличчя.

Колаген медузи – натуральний колаген морського походження – легко проникає в шкіру, заповнює нестачу власного колагену та насичує активними омолоджуючими речовинами, що сприяє тривимірному підтягуванню контурів обличчя та розгладжуванню зморшок. Підтримує оптимальний рівень зволоження, зміцнює колаген-еластиновий каркас шкіри, підвищує пружність і еластичність, зменшує кількість і глибину зморшок.