Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Придбати продукцію в нашому магазині можно 24/7, оформивши замовлення на сайті.
  • Обробка, відправлення й прийом замовлень по телефону здійснюється з пн-пт з 9.00 до 18.00

Гіалурон lift 55+

Фільтр
Бренд
Призначення
Код товару: 4810153024923
150.00грн.
Денний крем для обличчя призначений для коригування овалу обличчя, відновлення форми вилиць, щік і підборіддя та боротьби з глибокими віковими зморшками. Синергізм активних компонентів дозволяє відновити втрату міжклітинного об'єму шкіри, пов'язаного..
Код товару: 4810153024930
150.00грн.
Стимулює регенерацію клітин шкіриРозгладжує та заповнює глибокі зморшкиІнтенсивно живить та пом'якшує шкіруНічний крем розроблений для стимуляції регенерації клітин шкіри, боротьби з провисанням шкіри у нічний час: активні компоненти крему інтенсивно..
Код товару: 4810153024916
100.00грн.
Крем-філлер - надточний засіб для шкіри навколо очей та губ. Інноваційні компоненти забезпечують ефект «антигравітації»: підтягують шкіру верхньої повіки, сприяють розгладжуванню шкіри навколо очей та губ, освітлюють темні кола під очима, знімаючи на..
Код товару: 4810153024978
180.00грн.
Курс складається з двох висококонцентрованих інтенсивних засобів, які активізують дію один одного: для посилення біологічної активності компонентів та отримання швидкого видимого результату перед нанесенням на шкіру крем-актив та гель-концентрат необ..
Код товару: 4810153024985
70.00грн.
підходить для чутливої ​​шкіриДелікатне та м'яке міцелярне молочко розроблено для глибокого очищення шкіри: ефективно та ніжно знімає макіяж, ретельно видаляє забруднення, очищає обличчя та шкіру навколо очей, живить шкіру, підвищує її еластичність, ..
Код товару: 4810153024947
110.00грн.
Маска для обличчя, шиї та декольте, подібно до скульптора, моделює та коригує овал обличчя, форму вилиць, щік та підборіддя, забезпечуючи виражений V-shape ефект: удосконалена формула маски бореться з провисанням та витонченням шкіри, підтягує контур..
Код товару: 4810153024954
100.00грн.
Миттєво розгладжує та заповнює зморшкиВідновлює та підтримує об'єм шкіриСироватка-booster (від англ. підсилювач, активатор) - революційний засіб у боротьбі з віковими змінами шкіри. Завдяки посиленому, миттєвому та пролонгованому ефекту сироватки-boo..
Код товару: 4810153024961
90.00грн.
Розгладжує та повертає пружність шкіри Скорочує глибокі зморшки Компенсує вікову втрату міжклітинного обсягуУ зрілому віці особливого догляду вимагає шкіра в області шиї та декольте: гормональні зміни викликають зниження пружності та еласти..
Гіалурон lift 55+

З віком риси особи втрачають чіткість:

- у верхній частині особи: опускаються області вилиць, з'являються кола під очима, носогубні складки стають глибшими;

- у нижній частині особи:

-додається обсяг у вигляді провисання шкіри в області вилиць і щік, збільшується обсяг шиї, з'являється подвійне підборіддя. Контур особи втрачає чіткість.

Лінія Гіалурон lift створена для жінок після 55 років для боротьби з основними віковими змінами шкіри та покликана повернути молоді риси, чіткі контури та розгладити зморшки.
Засоби колекції Гіалурон Lift засновані на потужних компонентах, що омолоджують, які впливають на шкіру за 5 головними напрямками, що перетворюють риси обличчя:

- компенсують вікову втрату міжклітинного обсягу

- Підтягують і борються із провисанням шкіри

- Відновлюють форму вилиць, щік та підборіддя

- Моментально підтягують шкіру на поверхні - розгладжують та заповнюють зморшки

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ ЛІНІЇ: УЛЬТРАКОНЦЕНТРОВАНА ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА («молекула молодості») 2 форм: високомолекулярна та низькомолекулярна.

Високомолекулярна гіалуронова кислота компенсує вікову втрату міжклітинного об'єму: посилює зволоження, завдяки чому шкіра стає пружною та еластичною. Мінімізує появу зморшок, забезпечує візуальний ліфтинг-ефект, утворюючи на поверхні шкіри невидиму мережу, дарує гладкість та еластичність.

Низькомолекулярна гіалуронова кислота забезпечує глибоке зволоження шкіри, стимулює синтез протеїнів білкових сполук, збільшує пружність та попереджає трансепедермальну втрату вологи.

U-ACTIVE®GF — «розумна» комбінація 5 факторів росту та трипептиду колагену. Чинники зростання — це особливі білки, з допомогою яких відбувається постійна взаємодія між клітинами, необхідне правильної роботи кожної клітини, гальмують процеси старіння і активізують функції самоомоложення шкіри. U-ACTIVE®GF діє на клітинному рівні, активізує процес відновлення, стимулює оновлення клітин, підвищує синтез колагену, скорочує глибину зморшок та покращує щільність шкіри, розгладжує та зволожує, покращує зовнішній вигляд шкіри.

SLIM - EXCESS забезпечує шкірі виражений V-shape ефект: зменшує зайвий об'єм, бореться з провисанням шкіри, візуально скорочуючи подвійне підборіддя, відновлює форму вилиць і щік, повертає чіткість контурам обличчя та шиї.

ESSENSKIN підтримує основні життєві функції клітин шкіри, реструктуруючи та зміцнюючи тонку шкіру. В результаті шкіра відновлює свою пружність, щільність, гладкість та еластичність.

ЧОРНИЙ ТРЮФЕЛЬ («чорний діамант») — дивовижний компонент, що омолоджує, багатий на мінеральні речовини. Запускає оновлення шкіри, стимулює виробництво колагенових клітин, відновлює та наповнює шкіру життєвою енергією, ефективно скорочує зморшки, підтягує шкіру, скорочує кількість пігментних плям.

КЛІНІЧНО ДОКАЗАНО:

  • на 21% шкіра більш пружна*,
  • на 65% шкіра щільніша*,
  • на 46% покращується еластичність шкіри **,
  • на 67% покращується зволоженість шкіри**.
  • Усього за 4 тижні використання. Доведено компанією Sederma (Франція)