Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Придбати продукцію в нашому магазині можно 24/7, оформивши замовлення на сайті.
  • Обробка, відправлення й прийом замовлень по телефону здійснюється з пн-пт з 9.00 до 18.00

РЕПЕЙНИК проти випадіння волосся

Фільтр
Бренд
Призначення
Код товару: 4810153016669
60.00грн.
Бальзам-кондиціонер проти випадання волосся підсилює та закріплює дію шампуню у боротьбі з випаданням волосся. Бальзам-кондиціонер «РЕПЕЙНИК» містить комбінацію активних компонентів, які стимулюють ріст волосся і скорочують його випадання. Залишаючис..
Код товару: 4810153016676
80.00грн.
Маска проти випадання волосся для волосся - ефективний засіб для інтенсивного зміцнення догляду за волоссям. Маска, що змивається «РІП'ЯЧ» легко наноситься і добре розподіляється по волоссю, надає їм пружність і блиск. Маска містить посилений комплек..
Код товару: 4810153016683
91.00грн.
Сироватка проти випадання волосся – необхідний засіб для закріплення позитивного ефекту вирішення проблеми випадання волосся. Сироватка незмивна «РПІВНИК» починає діяти відразу після нанесення, повертаючи вашому волоссю життєву силу і наповнюючи його..
Код товару: 4810153016652
83.00грн.
Шампунь проти випадання волосся розроблений спеціально для активної боротьби з випаданням волосся та стимулювання їх зростання. Посилена формула Шампуні «РПІВНИК» заснована на найефективніших компонентах, що використовуються в косметології.Зміцнюючу ..
Код товару: 4810153017307
100.00грн.
Призначення: Зміцнення та відновлення, Проти випадіння, Всі типи волосся, Нормальне волосся, Сухе та пошкоджене, Жирне волоссяЛінія: РІП'ЯЧИК проти випадання волоссяРеп'яхова олія зміцнює коріння волосся, запобігає їх випаданню, усуває сухість волосс..
РЕПЕЙНИК проти випадіння волосся

Лінія засобів для догляду за волоссям «Ріп'ях» Вітекс допомагає, якщо Ваше волосся вимагає інтенсивного лікування та відновлення.

Ефективно зміцнює волосся, стимулює їх зростання і надає їм життєву енергію та сили. Активні компоненти:

• Екстракт реп'яха - відомий як засіб №1 проти випадання волосся.Сприяє росту волосся та оздоровлює шкіру голови.

 • DynagenTM⃰ – запатентований комплекс, що складається з гідролізованих протеїнів. Сприяє зміцненню волосся, мінімізує їх випадання, покращує зовнішній вигляд.

• Кофеїн – продовжує життя волосяних цибулин та активно стимулює їх подальший ріст.

• D-пантенол - зміцнює структуру волосся, відновлює їх пошкоджені ділянки, надає тривалий зволожуючий ефект.

• Система кондиціонерів - надає волоссю об'єму та легкості при розчісуванні ⃰ефективність доведена французькою компанією Vincience