Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Придбати продукцію в нашому магазині можно 24/7, оформивши замовлення на сайті.
  • Обробка, відправлення й прийом замовлень по телефону здійснюється з пн-пт з 9.00 до 18.00

Роза&Шампанское(для тіла)

Фільтр
Бренд
Призначення
Код товару: 4810153038470
75.00грн.
Нехай у світі буде більше краси та любові!Дивно ніжний і чудово ароматний, крем-оксамит обволікає шкіру рук м'якою вуаллю, в якій майстерно з'єднані флорапон троянди та дорогоцінні олії макадамії, карите та солодкого мигдалю.Завдяки розкішним компоне..
Код товару: 4810153038487
92.00грн.
Розкішний крем-шиммер створений для того, щоб наголошувати на всіх Ваших перевагах.Його шовковиста формула, насичена витонченим флорапоном троянди, дорогоцінними маслами макадамії, авокадо, карите, кокосу та солодкого мигдалю, глибоко живить і зволож..
Код товару: shampanskoe
255.00грн.
РОЗКІШНИЙ СВЯТОВИЙ АРОМАТ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЧУДОВОЇ АТМОСФЕРИЧарівний аромат ніжної троянди, що тільки що розпустилася, і дорогого французького шампанського допомагають навіть звичайнісінький день перетворити на свято і відчути всю красу життя. Наповнюют..
Код товару: 4810153038463
92.00грн.
нехай чудеса трапляються частіше, ніж про них мріють!Святково-золотистий гель для душу з повітряними бульбашками наповнює радістю, веселощами та відчуттям безтурботності, як іскристі бульбашки французького шампанського.Ласкава пухнаста піна ніжно очи..
Роза&Шампанское(для тіла)

РОЗКІШНИЙ СВЯТОВИЙ АРОМАТ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЧУДОВОЇ АТМОСФЕРИ Чарівний аромат ніжної троянди, що тільки що розпустилася, і дорогого французького шампанського допомагають навіть звичайнісінький день перетворити на свято і відчути всю красу життя. Наповнюють відчуттям радості та задоволення, надихають дарувати любов та красу всім оточуючим!