Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Придбати продукцію в нашому магазині можно 24/7, оформивши замовлення на сайті.
  • Обробка, відправлення й прийом замовлень по телефону здійснюється з пн-пт з 9.00 до 18.00

ЗВОЛОЖЕННЯ UltraLong

Фільтр
Призначення
Код товару: 4810153037657
145.00грн.
активний HYDRO Power-complexконцентрат гіалуронової кислотиГель-філлер – це нове покоління зволожуючих текстур, створених експертами ВІТЕКС у співпраці з французькими вченими. Завдяки великому відсотку активних компонентів у складі досягається швидки..
Код товару: 4810153037701
85.00грн.
Крем-бальзам – це нове покоління зволожуючих текстур, створених експертами ВІТЕКС у співпраці з французькими вченими. Насичена і в той же час нещільна консистенція легко і гладко розподіляється, швидко вбирається, покриваючи шкіру шовковистою зволожу..
Код товару: 4810153037695
85.00грн.
Крем-актив – це нове покоління зволожуючих текстур, створених експертами ВІТЕКС у співпраці з французькими вченими. Унікальна насичена і водночас ніжна формула легко вбирається у шкіру, доставляючи зволожуючі інгредієнти у глибокі шари. Завдяки велик..
Код товару: 4810153037671
78.00грн.
Крем-сорбет із легкою мусовою консистенцією – це нове покоління зволожуючих текстур, створених експертами ВІТЕКС у співпраці з французькими вченими. Завдяки великому відсотку активних компонентів у складі досягається швидкий та помітний результат: шк..
ЗВОЛОЖЕННЯ  UltraLong

Нова лінія ЗВОЛОЖЕННЯ UltraLong від ВІТЕКС – це ювелірний симбіоз технологій та компонентів, тому вона ідеально підходить для догляду за зневодненою, стомленою шкірою, а також за чутливою шкірою, схильною до стягнутості та почервонінням. Це нове покоління зволожуючих текстур, створених експертами ВІТЕКС у співпраці з французькими вченими. Формули розумного зволоження допомагають шкірі регулювати рівень гідратації в залежності від вологості навколишнього середовища. Завдяки великому відсотку активних компонентів у складі досягається швидкий і помітний результат: шкіра на очах насичується вологою, стає пружнішою, зникають зморшки, викликані зневодненням, тон обличчя стає однорідним, сяючим і красивим.


В основі засобів лінії – активний HYDRO Power-complex, який має доведену* ефективність:

 безперервне ультразволоження шкіри – до 120 годин*

 глибоке зволоження шкіри – до 6 шару**

Насичені склади засобів дозволяють швидко заповнити водні резерви у клітинах шкіри та зберегти життєво необхідний рівень зволоження на тривалий час. Завдяки цьому шкіра розгладжується, наповнюється життєвою енергією, стає більш пружною та еластичною. Зморшки та «лінії зневодненості» ніби стираються і стають майже непомітними. Шкіра світиться молодістю та свіжістю.